شستشوی فرش ماشینی با بیش از سه دهه تجربه

شستشوی فرش ماشینی باید فرش تمیز کند نه اینکه دلش را پاره کند! کثیفی و چرک باعث مرگ هستند، از مرگ زیبایی فرش ماشینی خود جلوگیری کنید! افراد غیر متخصص گاهی باعث صداهایی مانند: معلوم نیست چه بلایی سر فرش اوردن، رنگش پریده است یا ای وای فرش من دچار پارگی شد، خواهند شد.

اما نگران نباشید در قالیشویی الهیه، پارگی و رنگ پریدگی یا ماندن کثیفی در فرش وجود ندارد. آمیخته تجربه بیش از 30 سال و تخصص در قالیشویی الهیه، باعث تمیزی فرش ماشینی شما خواهد شد. در زمان کثیفی فرش دیگر نگران فصل سرما، کمبود وقت یا نبود شرایط نباشید، تنها به ما تماس بگیرید.

شستشوی فرش ماشینی تمام اتوماتیک در تهران

ما تنها فرش ماشینی را شست و شو نمی‌دهیم بلکه تار و پُود آن را خواهیم شناخت تا از رنگ و روح فرش محافظت کنیم. در هنگام شستشوی فرش دستبافت یا ماشینی و انتخاب مواد شوینده باید به جنس فرش توجه کنیم.

کارشناسان تار و پُود شناس الهیه جنس تار و پُود فرش را تشخیص می‌دهند. برخی از جنس‌های فرش ماشینی به شرح زیر است.

  1. فرش ماشینی پشمی
  2. فرش ماشینی پلی‌ پروپلین
  3. فرش ماشینی آکریلیک
  4. فرش ماشینی ابریشم یا همان پلی‌استر

بعد از تشخیص، روش و مواد شوینده را تعیین می کنیم، سپس با دستگاه تمام اتوماتیک با سرعت تا زمان تمیزی کامل فرش شست و شو را ادامه می‌دهیم. شناخت تار و پُود برای عدم آسیب به فرش در هنگام شستن فرش ماشینی است.

قالیشویی در شمس آباد

روش شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی الهیه

در این قسمت ما شما را راز دار خود دانستیم و مراحل شست و شو فرش ماشینی را توضیح داده‌ایم. این مراحل علاوه بر تمیزی فوق العاده فرش باعث عدم پارگی و حفط رنگ فرش خواهد شد.

  1. مرحله اول: فرش ماشینی برای خیسانیدن با آب فشار قوی، وارد دستگاه تمام اتوماتیک خواهد شد.
  2. مرحله دوم: در این مرحله توسط موتورهای ویبره، گرد و غبار همچین گل و لای از فرش جدا خواهد شد.
  3. مرحله سوم: پس از گل گیری فرش و جداسازی کثیفی‌ها، مجدد فرش با آب فشار قوی شسته خواهد شد.
  4. مرحله چهارم: پس از آب‌گیری به کمک 4 ردیف فرچه دوار، شامپو و شوینده‌های مناسب تارپُود فرش، شستشوی فرش را ادامه می‌دهیم.
  5. مرحله پنجم: پس از اطمینان از تمیزی فرش‌ها، آبگیری فرش انجام خواهد شد. سپس فرش را در خشک کن‌ های اتوماتیک قرار خواهیم داد.