شستشوی موکت-قالیشویی الهیه

شستشوی انواع موکت

شستشوی موکت یکی دیگر از خدماتی از که در قالیشویی الهیه انجام می دهیم، شستن موکت از پرکاربردترین خدمات ماست، شستن موکت خدمتی مهم است زیرا معمولا افراد کف منازل خود را کامل موکت می کنند و بر روی آن فرش می اندازند این کار باعث می شود وسط موکت ها و آن قسمت هایی که زیر فرش است، تمیز مانده و قسمت های بیرون از فرش خیلی کثیف شود، و این دورنگی باعث میشود که شستن موکت ها با دقت بیشتر انجام شود. معمولا ادارات دولتی، مساجد، مدارس از مشتریانی هستند که انواع مختلفی از موکت را برای شستشو به قالیشویی الهیه سفارش می دهد، انواع مختلف موکت عبارت است از:

  • موکت تافتینگ
  • موکت نمدی
  • موکت کبریتی
  • موکت تایل
  • موکت فرش
  • موکت پرز بلند

هرکدام از موکت های نام برده در بالا روش شستشوی متفاوتی دارند، بعضی از آنها را باید به صورت دستی شست و بعضی های دیگر را با دستگاههای اتوماتیک.

روش قالیشویی موکت

شستن موکت بسته به نوع آن و مکان نصب آن متفاوت است، بعضی از مشتریان موکت هایشان را به کارخانه ارسال می کنند تا ما موکت هایشان را در کارخانه بشوییم و بعضی دیگر مانند هتل ها، ادارات، سینماها و مراکز دیگر خدمات شستشو در محل را از ما درخواست می کنند، در این شرایط ما به صورت حضوری به محل آنها می رویم موکت هایشان را با توجه به نوع موکت با روش های مختلف می شوییم و تمیز تحویلشان می دهیم، شستشو با بخار و شستشو با شوینده و فرچه نرم از جمله موارد و روش های شستن موکت به حساب می آیند.

روش شستشوی موکت-قالیشویی الهیه

ضمانت کیفیت شستشو

ما در قالیشویی الهیه مواظب فرش، قالی و موکت های شما هستیم، ما قبل از شروع فرآیند شستن موکت توسط کارشناسان ایران مهر موکت شما را بررسی می کنیم و بسته به نوع موکت از روش مخصوص و شوینده مخصوص به خودشان برای شستشوی آنها استفاده می کنیم. کیفیت شستشو را ما ضمانت می کنیم و به شما این تضمین را می دهیم که موکت تان را سالم و تمیز تحویلتان می دهیم.

ضدعفونی و شستشوی موکت ها

شوینده هایی که ما در قالیشویی ایران مهر استفاده می کنیم تماما وارداتی هستند که علاوه بر شستشو و تمیزکنندگی فوق العاده، خاصیت ضدعفونی کنندگی فرش و موکت ها را دارد.